Zapoznaj się na stronie głównej z krokami od 1-7.
Kiedy to zrobisz – sprawdź poniżej co i jak po kolei musisz wykonać.


Pamiętaj!

Zapoznaj się z każdym krokiem, abyś wiedział wszystko od A-Z. Zależy nam na tym a tym bardziej powinno Tobie. W razie dodatkowych pytań skorzystaj z formularza na samym dole.

  1. Zarejestruj się na Legalny.eu klikając w menu lub TUTAJ.
  2. Po rejestracji czekaj na kontakt przedstawiciela Legalny.eu.
  3. Udajesz się do poradni, lekarza medycyny pracy, który to wykonać musi psychotesty oraz wydać orzeczenie lekarskie pod przewóz osób samochodem osobowym (koszt ok 350 zł). Jeśli już masz takie badania to nie musisz robić tego ponownie .
  4. Udajesz się do sądu po świadectwo niekaralności (30 zł). Nie może być starsze niż 30 dni w momencie składania dokumentów o wypis licencji, tak więc najlepiej zrobić to na koniec po kontakcie z przedstawicielem Legalny.eu.
  5. Wrocław: po umówieniu terminu z notariuszem załatwiamy formalności na miejscu. Zdalnie: udajesz się z umową sprzedaży udziałów z 2 egzemplarzami do pobliskiego notariusza, aby poświadczył Twoje podpisy na umowie (koszt ok 80 zł) a następnie odsyłasz je pocztą. Prezes spółki u notariusza w Wrocławiu podpisuje oba egzemplarze i notariusz finalizuje transakcję zakupu. Firma odsyła do Ciebie 1 egzemplarz umowy + licencję. Prezes dodatkowo zgłasza sprzedaż udziału do KRS.
  6. Rejestrujesz się w Uber lub Bolt lub dajesz znać abyśmy zrobili to za Ciebie. Po rejestracji podpinasz konto aplikacji pod Car-auto sp. z o.o. lub zrobimy to z Ciebie. Jeśli już jesteś pod innym partnerem – to tylko się podpinasz do nas lub zrobimy to za Ciebie.
  7. Wyjeżdżasz legalnie jako spółka, jesteś własnym szefem, zarabiasz kiedy chcesz i ile chcesz.

PAMIĘTAJ NIE TY PRZEWOZISZ KLIENTÓW TYLKO SPÓŁKA CAR-AUTO KTÓREJ SAM STANOWISZ CZĘŚĆ KIEDY KUPIŁEŚ UDZIAŁ.

Nie jesteśmy dużym partnerem. Nie jesteśmy widoczni na liście partnerów rekomendowanych. Jako stosunkowo nowa firma nie prześcigniemy największych partnerów i nie pojawimy się jako rekomendowani w Uber / Bolt. Ale jako jedyna firma posiadamy unikalne rozwiązania prawne dające tak duże możliwości – właśnie dlatego, że jesteśmy nową firmą dla kierowców. Stworzyliśmy spółkę, która pozwala zachować VAT (zwolnienie podmiotowe) i nie odliczać go kierowcy jak i zminimalizować podatek dochodowy (z tytułu spółki 9%) oraz kto chce może pozbyć się opłat ZUS.


Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial